+90 312 426 85 60 | Fax : +90 312 426 85 61

Neden Akon?

Akon GrupNeden Akon?

YÜKSEK KALİTE ve HIZ

AKON Grup, sahip olduğu sektörel deneyimi ve yetkin kadrosu sayesinde, üstlenmiş olduğu her projeyi kaliteli bir şekilde ve zamanında tamamlamaktadır.

Sektördeki gelişmeleri dünya çapında takip eden AKON Grup, kendini sürekli yenileyerek hız, kalite ve verimliliğini artırmakta ve dünya standartlarında projeler üretmektedir.

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Müşterilerini iş ortakları olarak gören AKON Grup, sadece bir inşaat firması olmanın ötesine geçerek, müşterilerine gerektiğinde finansal modeller önererek yatırım izinleri ile ilgili olarak onlara yol gösteren, yapım ve işletme aşamalarında optimum yaklaşımlar sunan bir çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.

RİSK YÖNETİMİ ve ADAPTASYON YETENEĞİ

Bulunduğu bölgelerde lider olmayı hedefleyen AKON Grup’un birincil hedefi müşteri memnuniyetini koruyarak elde edilen dengeli bir büyümedir.

Geçtiğimiz yıllardaki küresel ekonomik kriz ve siyasi gelişmeler, inşaat ve emlak piyasasında büyük bir belirsizlik yaratmış; bunun sonucunda da yeni imzalanan kontratlarda belirli bir düşüş yaşanmıştır. Bu ortamda yerel koşulları doğru çözümleyen AKON Grup, faaliyet gösterdiği tüm pazarlarda aynı hizmet anlayışını sürdürmüş ve yaptığı doğru risk analizleri, başlıca rekabet üstünlükleri ve müşteri odaklı çözümleri ile piyasa koşullarına çok hızlı bir şekilde uyum sağlayabilmiştir.

AKON Grup Risk Yönetimi ve Adaptasyon Yeteneği sayesinde kriz ortamından minimum etki ile çıkmayı başarmıştır.